fbpx

Mamy dla Ciebie bardzo dobrą informację, z której jesteśmy niesamowicie dumni. Z naszych wcześniejszych wpisów znasz już kurs online Clinical Trial Associate, który dostępny jest na platformie Kariera w Farmacji. Dziś dowiedzieliśmy się, że kurs otrzymał akredytację Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl! Czy już wiesz co to oznacza dla naszych kursantów?

Stowarzyszenie GCPpl po analizie treści merytorycznej kursu Clinical Trial Associate, prowadzonego przez mgr farm. Ernesta Szuberta, podjęło decyzję o akredytacji naszego szkolenia, będącego wprowadzeniem do zagadnień związanych z tematem badań klinicznych. Otrzymanie akredytacji Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce oznacza, że nasze szkolenie jest zgodne ze standardami GCPpl w zakresie wymagań dotyczących jakości przekazywanej wiedzy oraz materiałów edukacyjnych.

Stowarzyszenie GCPpl

Stowarzyszenie na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl  należy do najważniejszych organizacji w środowisku badań klinicznych w Polsce. Misją Stowarzyszenia GCPpl jest tworzenie i wspieranie inicjatyw sprzyjających propagowaniu oraz wprowadzaniu w życie zasad etyki i rzetelności badań klinicznych, szczególnie w zakresie pełnego przestrzegania Dobrej Praktyki Klinicznej (GCP). Swoją misję  Stowarzyszenie realizuje poprzez m.in. działalność edukacyjno-szkoleniową, tworzenie i propagowanie standardów czy  promowanie pozytywnego wizerunku badań klinicznych. Członkowie Stowarzyszenia GCPpl działają na rzecz rozwoju badań klinicznych w Polsce oraz integracji całego środowiska.

Akredytacja kursu

Po uzyskaniu decyzji o akredytacji kursu Clinical Trial Associate, wprowadziliśmy kilka zmian do zawartości  kursu, po to, by jego treść mogła jeszcze lepiej służyć Uczestnikom szkolenia. Lekcje uzupełniliśmy o dodatkowe komentarze do slajdów, a także rozszerzyliśmy zagadnienia związane z pracą komisji bioetycznych oraz metodologii badań klinicznych. Dzięki uzyskanej akredytacji kursu przez Stowarzyszenie GCPpl  Uczestnicy mogą mieć pewność, że nasze szkolenie doskonale przygotowuje do podjęcia pracy związanej z badaniami klinicznymi.

Otrzymanie akredytacji Stowarzyszenia GCPpl jest to dla nas ogromnym wyróżnieniem. Cieszymy się, że uczestnicy kursu otrzymają teraz certyfikat kursu Clinical Trial Associate, opatrzony znakiem GCPpl!

Po więcej informacji na temat kursu zajrzyj tutaj.

Na stronie karierawfarmacji.pl znajdziesz informacje na temat naszych pozostałych szkoleń, które pomogą Ci zdobyć niezbędną wiedzę z zakresu badań klinicznych, rejestracji leków oraz Pharmacovigilance. 

Zajrzyj także na naszego fanpage’a na Facebook’u, gdzie na bieżąco aktualizujemy wszystkie informacje. Fanpage znajdziesz tutaj.

Cytuj ten artykuł jako:
Redakcja, Akredytacja kursu Clinical Trial Associate, Portal opieka.farm (https://opieka.farm/aktualnosci/akredytacja-kursu-clinical-trial-associate/) [dostęp: 29 września 2021]
Podziel się:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Czytaj też:

0
Wyraź swoje zdanie i dodaj komentarz :)x
Przewiń do góry

Kurs na www.farmaceuta.pro:

Opieka farmaceutyczna w astmie i POChP

Zobacz przykładową lekcję