fbpx
REKLAMA

wszystkie >

Wiosenny cykl szkoleń z Karierą w Farmacji

Wiosenny cykl szkoleń z Karierą w Farmacji, to doskonała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę i doskonale przygotować się do podjęcia pracy w branży farmaceutycznej. Tematy szkoleń stacjonarnych, które przygotowaliśmy dla Ciebie obejmują badania kliniczne, rejestrację leków (zagadnienia Regulatory Affairs) oraz Pharmacovigilance (monitorowanie bezpieczeństwa farmakoterapii).
Autor:

Ostatnia aktualizacja: 1 listopada 2021

Ostatnia aktualizacja: 1 listopada 2021

Czy zastanawiasz się czasem nad zmianą swojej ścieżki zawodowej? A może jesteś po studiach i szukasz idealnego miejsca dla siebie? Branża farmaceutyczna daje ogrom możliwości, a my chcemy pomóc Ci to wykorzystać. Rozpoczynamy wiosenny cykl szkoleń z Karierą w Farmacji, które pomogą Ci znaleźć pracę marzeń w branży farmaceutycznej. 

Wiosenna edycja szkoleń z Karierą w Farmacji to aż 7 szkoleń stacjonarnych, podczas których zdobędziesz wiedzę niezbędną do pracy w branży farmaceutycznej. Interesujesz się badaniami, a może rejestracją leków lub Pharmacovigilance? Na naszych szkoleniach każdy znajdzie coś dla siebie. 

REKLAMA

Szkolenia będą odbywały się w formie jednodniowych spotkań, podczas których czas będzie wypełniony intensywną nauką, opartą na wykładach, materiałach szkoleniowych oraz zadaniach praktycznych i testach. Po zakończeniu szkolenia, otrzymasz od nas imienny certyfikat w języku polskim i angielskim, na którym znajdziesz znak jakości MSUES.
Znak jakości MSUES, przyznawany na drodze wymagającego audytu, to potwierdzenie, że wszystkie nasze szkolenia przeprowadzane są przez profesjonalną kadrę, a ich program nastawiony jest na zdobywanie praktycznych kompetencji.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeśli zaciekawiła Cię nasza propozycja i wiesz, że szkolenia z Karierą w Farmacji, to doskonały wpis w Twoim CV, przedstawiamy harmonogram naszych szkoleń.

Regulatory Affairs

Szkolenia poprowadzi dr n. chem. Katarzyna Majerz-Maniecka. Więcej informacji na temat szkoleń znajdziesz tutaj.

Badania kliniczne 

Szkolenia poprowadzą mgr farm. Justyna Geller oraz lek. med. Konrad Janik. Więcej informacji na temat szkoleń znajdziesz tutaj.

Pharmacovigilance 

Szkolenia poprowadzi mgr farm. Tomasz Płatek. Więcej informacji na temat szkoleń znajdziesz tutaj.

Wszystkie szkolenia odbędą się w Holetu Golden Floor Plaza – Al. Jerozolimskie 123A w Warszawie. Widzimy się już niebawem!

Po więcej szczegółów na temat naszych szkoleń zajrzyj na naszą stronę karierawfarmacji.pl oraz naszego fanpage’a na Facebook’u, gdzie na bieżąco aktualizujemy wszystkie informacje. Fanpage znajdziesz tutaj.

Cytuj ten artykuł jako:
Redakcja, Wiosenny cykl szkoleń z Karierą w Farmacji, Portal opieka.farm (https://opieka.farm/aktualnosci/wiosenny-cykl-szkolen-z-kariera-w-farmacji/) [dostęp: 16 maja 2022]
Podziel się:
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
REKLAMA
0
Wyraź swoje zdanie i dodaj komentarz :)x
Przewiń do góry