opieka.farm
Portal tylko dla farmaceutów i techników farmaceutycznych. Załóż konto Zaloguj się

Zamienniki leku Ibuprofen Catalent 200 mg

ibuprofen

34 marki · 163 opakowania

Lista kandydatów do zamiany: ta sama substancja czynna i ta sama dawka. Postać jest podana przy każdej pozycji. Dwóch kryteriów z art. 44 ust. 1 ustawy refundacyjnej (te same wskazania, brak różnicy terapeutycznej postaci) nie da się ustalić z rejestru — sprawdza je farmaceuta.

Axoprofen

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
AxoprofenTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.

Ibenal

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
IbenalTabletki powlekane inna postać200 mg6 tabl.OTC200 mg · 6 tabl.
IbenalTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.
IbenalTabletki powlekane inna postać200 mg12 tabl.OTC200 mg · 12 tabl.
IbenalTabletki powlekane inna postać200 mg20 tabl.OTC200 mg · 20 tabl.
IbenalTabletki powlekane inna postać200 mg24 tabl.OTC200 mg · 24 tabl.
IbenalTabletki powlekane inna postać200 mg30 tabl.OTC200 mg · 30 tabl.
IbenalTabletki powlekane inna postać200 mg50 tabl.OTC200 mg · 50 tabl.
IbenalTabletki powlekane inna postać200 mg60 tabl.OTC200 mg · 60 tabl.
IbenalTabletki powlekane inna postać200 mg96 tabl.OTC200 mg · 96 tabl.

Ibufen

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
IbufenCzopki inna postać200 mg5 szt.OTC200 mg · 5 szt.

Ibufen Junior

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibufen JuniorKapsułki miękkie200 mg6 kaps.OTC200 mg · 6 kaps.
Ibufen JuniorKapsułki miękkie200 mg10 kaps.OTC200 mg · 10 kaps.

Ibum COMFORT minicaps

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibum COMFORT minicapsKapsułki miękkie200 mg2 kaps.OTC200 mg · 2 kaps.
Ibum COMFORT minicapsKapsułki miękkie200 mg4 kaps.OTC200 mg · 4 kaps.
Ibum COMFORT minicapsKapsułki miękkie200 mg6 kaps.OTC200 mg · 6 kaps.
Ibum COMFORT minicapsKapsułki miękkie200 mg8 kaps.OTC200 mg · 8 kaps.
Ibum COMFORT minicapsKapsułki miękkie200 mg10 kaps.OTC200 mg · 10 kaps.
Ibum COMFORT minicapsKapsułki miękkie200 mg15 kaps.OTC200 mg · 15 kaps.

Ibum Femina

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibum FeminaKapsułki miękkie200 mg2 kaps.OTC200 mg · 2 kaps.
Ibum FeminaKapsułki miękkie200 mg4 kaps.OTC200 mg · 4 kaps.
Ibum FeminaKapsułki miękkie200 mg6 kaps.OTC200 mg · 6 kaps.
Ibum FeminaKapsułki miękkie200 mg7 kaps.OTC200 mg · 7 kaps.
Ibum FeminaKapsułki miękkie200 mg10 kaps.OTC200 mg · 10 kaps.
Ibum FeminaKapsułki miękkie200 mg15 kaps.OTC200 mg · 15 kaps.
Ibum FeminaKapsułki miękkie200 mg30 kaps.OTC200 mg · 30 kaps.
Ibum FeminaKapsułki miękkie200 mg45 kaps.OTC200 mg · 45 kaps.
Ibum FeminaKapsułki miękkie200 mg60 kaps.OTC200 mg · 60 kaps.

Ibum Sprint

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibum SprintKapsułki miękkie200 mg2 kaps.OTC200 mg · 2 kaps.
Ibum SprintKapsułki miękkie200 mg4 kaps.OTC200 mg · 4 kaps.
Ibum SprintKapsułki miękkie200 mg6 kaps.OTC200 mg · 6 kaps.
Ibum SprintKapsułki miękkie200 mg7 kaps.OTC200 mg · 7 kaps.
Ibum SprintKapsułki miękkie200 mg10 kaps.OTC200 mg · 10 kaps.
Ibum SprintKapsułki miękkie200 mg12 kaps.OTC200 mg · 12 kaps.
Ibum SprintKapsułki miękkie200 mg15 kaps.OTC200 mg · 15 kaps.
Ibum SprintKapsułki miękkie200 mg30 kaps.OTC200 mg · 30 kaps.
Ibum SprintKapsułki miękkie200 mg45 kaps.OTC200 mg · 45 kaps.
Ibum SprintKapsułki miękkie200 mg60 kaps.OTC200 mg · 60 kaps.

Ibumax 200 mg

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibumax 200 mgTabletki powlekane inna postać200 mg6 tabl.OTC200 mg · 6 tabl.
Ibumax 200 mgTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.
Ibumax 200 mgTabletki powlekane inna postać200 mg12 tabl.OTC200 mg · 12 tabl.
Ibumax 200 mgTabletki powlekane inna postać200 mg20 tabl.OTC200 mg · 20 tabl.
Ibumax 200 mgTabletki powlekane inna postać200 mg24 tabl.OTC200 mg · 24 tabl.
Ibumax 200 mgTabletki powlekane inna postać200 mg30 tabl.OTC200 mg · 30 tabl.
Ibumax 200 mgTabletki powlekane inna postać200 mg50 tabl.OTC200 mg · 50 tabl.

Ibupar

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
IbuparTabletki drażowane inna postać200 mg2 tabl.OTC200 mg · 2 tabl.
IbuparTabletki drażowane inna postać200 mg4 tabl.OTC200 mg · 4 tabl.
IbuparTabletki drażowane inna postać200 mg6 tabl.OTC200 mg · 6 tabl.
IbuparTabletki drażowane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.

Ibuprex

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
IbuprexTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.

Ibuprofen AFL

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibuprofen AFLTabletki drażowane inna postać200 mg60 tabl.Rp200 mg · 60 tabl.

Ibuprofen Aflofarm

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibuprofen AflofarmTabletki drażowane inna postać200 mg2 tabl.OTC200 mg · 2 tabl.
Ibuprofen AflofarmTabletki drażowane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.
Ibuprofen AflofarmTabletki drażowane inna postać200 mg20 tabl.OTC200 mg · 20 tabl.
Ibuprofen AflofarmTabletki drażowane inna postać200 mg30 tabl.OTC200 mg · 30 tabl.
Ibuprofen AflofarmTabletki drażowane inna postać200 mg50 tabl.OTC200 mg · 50 tabl.

Ibuprofen APTEO MED

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibuprofen APTEO MEDTabletki powlekane inna postać200 mg12 tabl.OTC200 mg · 12 tabl.
Ibuprofen APTEO MEDTabletki powlekane inna postać200 mg24 tabl.OTC200 mg · 24 tabl.
Ibuprofen APTEO MEDTabletki powlekane inna postać200 mg60 tabl.OTC200 mg · 60 tabl.

Ibuprofen Aurovitas

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibuprofen AurovitasTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.
Ibuprofen AurovitasTabletki powlekane inna postać200 mg50 tabl.OTC200 mg · 50 tabl.

IBUPROFEN eubioco

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
IBUPROFEN eubiocoTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.
IBUPROFEN eubiocoTabletki powlekane inna postać200 mg20 tabl.OTC200 mg · 20 tabl.
IBUPROFEN eubiocoTabletki powlekane inna postać200 mg60 tabl.OTC200 mg · 60 tabl.

Ibuprofen Farmalider

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibuprofen FarmaliderTabletki powlekane inna postać200 mg20 tabl.OTC200 mg · 20 tabl.

Ibuprofen Hasco

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibuprofen HascoKapsułki miękkie200 mg60 kaps.Rp9,416,57S DZ 200 mg · 60 kaps.9,416,57

Ibuprofen Lysine InnFarm

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibuprofen Lysine InnFarmTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.
Ibuprofen Lysine InnFarmTabletki powlekane inna postać200 mg20 tabl.OTC200 mg · 20 tabl.

Ibuprofen MODAFEN

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibuprofen MODAFENTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.
Ibuprofen MODAFENTabletki powlekane inna postać200 mg12 tabl.OTC200 mg · 12 tabl.
Ibuprofen MODAFENTabletki powlekane inna postać200 mg20 tabl.OTC200 mg · 20 tabl.
Ibuprofen MODAFENTabletki powlekane inna postać200 mg24 tabl.OTC200 mg · 24 tabl.
Ibuprofen MODAFENTabletki powlekane inna postać200 mg30 tabl.OTC200 mg · 30 tabl.
Ibuprofen MODAFENTabletki powlekane inna postać200 mg40 tabl.OTC200 mg · 40 tabl.
Ibuprofen MODAFENTabletki powlekane inna postać200 mg48 tabl.OTC200 mg · 48 tabl.

Ibuprofen TZF

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibuprofen TZFTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.

Ibuprofen Zentiva

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibuprofen ZentivaTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.
Ibuprofen ZentivaTabletki powlekane inna postać200 mg12 tabl.OTC200 mg · 12 tabl.
Ibuprofen ZentivaTabletki powlekane inna postać200 mg20 tabl.OTC200 mg · 20 tabl.
Ibuprofen ZentivaTabletki powlekane inna postać200 mg24 tabl.OTC200 mg · 24 tabl.
Ibuprofen ZentivaTabletki powlekane inna postać200 mg50 tabl.OTC200 mg · 50 tabl.
Ibuprofen ZentivaTabletki powlekane inna postać200 mg100 tabl.OTC200 mg · 100 tabl.

Ibuprofen-Lysin Fairmed Healthcare

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibuprofen-Lysin Fairmed HealthcareTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.
Ibuprofen-Lysin Fairmed HealthcareTabletki powlekane inna postać200 mg12 tabl.OTC200 mg · 12 tabl.
Ibuprofen-Lysin Fairmed HealthcareTabletki powlekane inna postać200 mg15 tabl.OTC200 mg · 15 tabl.
Ibuprofen-Lysin Fairmed HealthcareTabletki powlekane inna postać200 mg20 tabl.OTC200 mg · 20 tabl.

Ibuprom

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
IbupromTabletki powlekane inna postać200 mg2 tabl.OTC200 mg · 2 tabl.
IbupromTabletki powlekane inna postać200 mg4 tabl.OTC200 mg · 4 tabl.
IbupromTabletki powlekane inna postać200 mg6 tabl.OTC200 mg · 6 tabl.
IbupromTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.
IbupromTabletki powlekane inna postać200 mg12 tabl.OTC200 mg · 12 tabl.
IbupromTabletki powlekane inna postać200 mg20 tabl.OTC200 mg · 20 tabl.
IbupromTabletki powlekane inna postać200 mg24 tabl.OTC200 mg · 24 tabl.
IbupromTabletki powlekane inna postać200 mg30 tabl.OTC200 mg · 30 tabl.
IbupromTabletki powlekane inna postać200 mg50 tabl.OTC200 mg · 50 tabl.
IbupromTabletki powlekane inna postać200 mg96 tabl.OTC200 mg · 96 tabl.

Ibuprom Rapid

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibuprom RapidTabletki powlekane inna postać200 mg4 tabl.OTC200 mg · 4 tabl.
Ibuprom RapidTabletki powlekane inna postać200 mg6 tabl.OTC200 mg · 6 tabl.
Ibuprom RapidTabletki powlekane inna postać200 mg8 tabl.OTC200 mg · 8 tabl.
Ibuprom RapidTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.
Ibuprom RapidTabletki powlekane inna postać200 mg50 tabl.OTC200 mg · 50 tabl.
Ibuprom RapidTabletki powlekane inna postać200 mg96 tabl.OTC200 mg · 96 tabl.

Ibuprom Regular

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibuprom RegularTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.
Ibuprom RegularTabletki powlekane inna postać200 mg50 tabl.OTC200 mg · 50 tabl.
Ibuprom RegularTabletki powlekane inna postać200 mg96 tabl.OTC200 mg · 96 tabl.

Ibuprom Sprint

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Ibuprom SprintKapsułki miękkie200 mg2 kaps.OTC200 mg · 2 kaps.
Ibuprom SprintKapsułki miękkie200 mg4 kaps.OTC200 mg · 4 kaps.
Ibuprom SprintKapsułki miękkie200 mg6 kaps.OTC200 mg · 6 kaps.
Ibuprom SprintKapsułki miękkie200 mg10 kaps.OTC200 mg · 10 kaps.
Ibuprom SprintKapsułki miękkie200 mg12 kaps.OTC200 mg · 12 kaps.
Ibuprom SprintKapsułki miękkie200 mg24 kaps.OTC200 mg · 24 kaps.
Ibuprom SprintKapsułki miękkie200 mg30 kaps.OTC200 mg · 30 kaps.
Ibuprom SprintKapsułki miękkie200 mg40 kaps.OTC200 mg · 40 kaps.

Iburapid

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
IburapidTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.
IburapidTabletki powlekane inna postać200 mg20 tabl.OTC200 mg · 20 tabl.
IburapidTabletki powlekane inna postać200 mg30 tabl.OTC200 mg · 30 tabl.
IburapidTabletki powlekane inna postać200 mg40 tabl.OTC200 mg · 40 tabl.
IburapidTabletki powlekane inna postać200 mg50 tabl.OTC200 mg · 50 tabl.
IburapidTabletki powlekane inna postać200 mg60 tabl.OTC200 mg · 60 tabl.

Metafen Ibuprofen

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Metafen IbuprofenTabletki powlekane inna postać200 mg2 tabl.OTC200 mg · 2 tabl.
Metafen IbuprofenTabletki powlekane inna postać200 mg6 tabl.OTC200 mg · 6 tabl.
Metafen IbuprofenTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.
Metafen IbuprofenTabletki powlekane inna postać200 mg1 × 10 tabl.OTC200 mg · 1 × 10 tabl.
Metafen IbuprofenTabletki powlekane inna postać200 mg20 tabl.OTC200 mg · 20 tabl.
Metafen IbuprofenTabletki powlekane inna postać200 mg1 × 20 tabl.OTC200 mg · 1 × 20 tabl.

Metafen Ibuprofen Caps

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Metafen Ibuprofen CapsKapsułki miękkie200 mg6 kaps.OTC200 mg · 6 kaps.
Metafen Ibuprofen CapsKapsułki miękkie200 mg10 kaps.OTC200 mg · 10 kaps.
Metafen Ibuprofen CapsKapsułki miękkie200 mg20 kaps.OTC200 mg · 20 kaps.
Metafen Ibuprofen CapsKapsułki miękkie200 mg30 kaps.OTC200 mg · 30 kaps.
Metafen Ibuprofen CapsKapsułki miękkie200 mg50 kaps.OTC200 mg · 50 kaps.

Nurofen

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
NurofenTabletki powlekane inna postać200 mg2 tabl.OTC200 mg · 2 tabl.
NurofenTabletki powlekane inna postać200 mg4 tabl.OTC200 mg · 4 tabl.
NurofenTabletki powlekane inna postać200 mg6 tabl.OTC200 mg · 6 tabl.
NurofenTabletki powlekane inna postać200 mg8 tabl.OTC200 mg · 8 tabl.
NurofenTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.
NurofenTabletki powlekane inna postać200 mg12 tabl.OTC200 mg · 12 tabl.
NurofenTabletki powlekane inna postać200 mg24 tabl.OTC200 mg · 24 tabl.
NurofenTabletki powlekane inna postać200 mg36 tabl.OTC200 mg · 36 tabl.
NurofenTabletki powlekane inna postać200 mg48 tabl.OTC200 mg · 48 tabl.

Nurofen Express Caps

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Nurofen Express CapsKapsułki miękkie200 mg2 kaps.OTC200 mg · 2 kaps.
Nurofen Express CapsKapsułki miękkie200 mg4 kaps.OTC200 mg · 4 kaps.
Nurofen Express CapsKapsułki miękkie200 mg6 kaps.OTC200 mg · 6 kaps.
Nurofen Express CapsKapsułki miękkie200 mg8 kaps.OTC200 mg · 8 kaps.
Nurofen Express CapsKapsułki miękkie200 mg10 kaps.OTC200 mg · 10 kaps.
Nurofen Express CapsKapsułki miękkie200 mg12 kaps.OTC200 mg · 12 kaps.
Nurofen Express CapsKapsułki miękkie200 mg20 kaps.OTC200 mg · 20 kaps.
Nurofen Express CapsKapsułki miękkie200 mg24 kaps.OTC200 mg · 24 kaps.

Nurofen Express Tabs

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Nurofen Express TabsTabletki powlekane inna postać200 mg2 tabl.OTC200 mg · 2 tabl.
Nurofen Express TabsTabletki powlekane inna postać200 mg4 tabl.OTC200 mg · 4 tabl.
Nurofen Express TabsTabletki powlekane inna postać200 mg6 tabl.OTC200 mg · 6 tabl.
Nurofen Express TabsTabletki powlekane inna postać200 mg10 tabl.OTC200 mg · 10 tabl.
Nurofen Express TabsTabletki powlekane inna postać200 mg12 tabl.OTC200 mg · 12 tabl.
Nurofen Express TabsTabletki powlekane inna postać200 mg24 tabl.OTC200 mg · 24 tabl.
Nurofen Express TabsTabletki powlekane inna postać200 mg48 tabl.OTC200 mg · 48 tabl.

Nurofen Mięśnie i Stawy

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Nurofen Mięśnie i StawyPlaster leczniczy inna postać200 mg2 szt.OTC200 mg · 2 szt.
Nurofen Mięśnie i StawyPlaster leczniczy inna postać200 mg4 szt.OTC200 mg · 4 szt.
Nurofen Mięśnie i StawyPlaster leczniczy inna postać200 mg6 szt.OTC200 mg · 6 szt.
Nurofen Mięśnie i StawyPlaster leczniczy inna postać200 mg8 szt.OTC200 mg · 8 szt.
Nurofen Mięśnie i StawyPlaster leczniczy inna postać200 mg10 szt.OTC200 mg · 10 szt.

Paduden Express

sprawdź wskazania (4.1)
Nazwa handlowaPostaćDawkaOpakowanieKat.100%50%30%RbezpłatnyInne refundacjeOpakowanieCenaDopłataSzczegóły
Paduden ExpressKapsułki miękkie200 mg10 kaps.OTC200 mg · 10 kaps.
Paduden ExpressKapsułki miękkie200 mg20 kaps.OTC200 mg · 20 kaps.
Paduden ExpressKapsułki miękkie200 mg30 kaps.OTC200 mg · 30 kaps.

Wszystkie leki zawierające ibuprofen